• 20.11.2021
            • PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM: „Kartka urodzinowa dla Pluszowego Misia”

Miejsko-Gminne Przedszkole Publiczne w Świerzawie zaprasza przedszkolaki i grupy „0” do udziału w konkursie,którego celem:
              • przybliżenie najmłodszym postaci Pluszowego Misia
              • kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych
              • rozwijanie umiejętności manualnych dzieci
              • kształtowanie inwencji i wyobraźni twórczej
              • rozwijanie wrażliwości estetycznej.

Uczestnicy konkursu: dzieci w wiekuod 3 – 6 lat. Termin oddania prac 24 listopada 2021 (środa) do wychowawców grup. Technika i format prac dowolne.

Oceniamy:
              - dobór techniki, środków plastycznych , pomysłowość i oryginalność.
              Każda praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko dziecka, wiek. Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatora. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane na pokonkursowej wystawie w przedszkolu w Świerzawie.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób. Prace pozostają do dyspozycji organizatorów, dostarczenie prac jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich ewentualną publikację.

Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni 30 listopada 2021.
              Dodatkowe informacje tel. 757135311.

• 29.10.2021
            • Przedszkolaki pamiętają

Z końcem października coraz częściej myślimy o swoich bliskich, którzy odeszli. Odżywają wspomnienia, a jesienna pogoda sprzyja zadumie i rozmyślaniom. Dzis przedszkolaki zapaliły znicze pamiętając o pracownikach, którzy uczyli w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym. Dzieci pamiętały również o bohaterach, którzy oddali swoje życie za Ojczyznę.