• Egzamin ósmoklasisty

• W dniach 24-26 maja 2022 odbywają się egzaminy klas ósmych. W tych dniach uczniowie z klas 4-7 pozostają w domu. Uczniowie z klas 0-3 uczęszczają do szkoły zgodnie z planem lekcji. Świetlica szkolna przy ul. Dworcowej 3 pracuje zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

2. W dniach 24-26 maja 2022 dowozy dzieci z klas 0-3 nie ulegają zmianie. Uczniowie klas ósmych z miejscowości Jurczyce, Stara Kraśnica, Dobków i Rzeszówek jadą do szkoły drugim kursem.

3. W dniach 24-25.05.2022 uczniowie klasy ósmej wracają do domu o godzinie 11.45.

26.05.2022 powrót uczniów klas ósmych nastąpi o godzinie 10.45.

• Sukces w turnieju

• 6 maja dwie reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Grupa młodsza w składzie:
            Ilona Pietrucha, Julia Pietrzak, Bartłomiej Warzocha i Dominik Kozak (wszyscy klasa V)
            zajęła II miejce.

Grupa starsza:
            Marcin Janas, Miłosz Grabski i Wiktor Sienkiewicz (wszyscy klasa VIII "c")
            zajęła IV miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

• KONSULTACJE

• 17 maja 2022 w godz. od 16.00 do 17.00 odbędą się w budynkach szkolnych przy ul. Dworcowej 3 oraz Reymonta 22 „Drzwi Otwarte Szkoły”, na które serdecznie zapraszam.